Aktuality

 ZMĚNY V PROVOZU AMBULANCE

Na základě nařízení vlády dochází od 27.4.2020 až do odvolání k zpřísnění provozu ortopedické ambulance. Budou ošetřeni jen předem objednaní pacienti, telefon 739 372 886. Do čekárny budou vpuštěni vždy pouze 2 pacienti, kteří budou mít roušky. Přísnější pravidla provozu se týkají i pacientů objednaných na biorezonanci. Dále prosíme pacienty, aby se řídili pokyny personálu ambulance.

O dalších změnách vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení, chráníme tím i vaše zdraví.

 

 

CORONAVIRUS OBECNĚ

Coronavirus je společné označení pro čtyři rody virů. Šíření je zprostředkováno tzv. kapénkovou infekcí, která se šíří vzduchem. Přenáší se z člověka na člověka po úzkém kontaktu. Zasahuje nejčastěji sliznice horních a dolních cest dýchacích.

Z obecného hlediska se jedná o skupinu virů, která čítá několik (již známých) kmenů.

Mezi ně patří:

  • Alphacoronavirus
  • Betacoronavirus
  • Gammacoronavirus
  • Deltacoronavirus

Mezi nejznámější nemoci, které mohou některé z nich vyvolat patří SARS (Syndrom náhlého selhání dýchání) a MERS (mutace SARS). Další existující coronaviry zase stojí za obyčejným nachlazením. Ne každý coronavirus musí být pro člověka smrtící.

Zdroj: BIOMED.CZ

 

Bicom BodyBalance

>>> Přístroj pro přirozenou rovnováhu u nás v prodeji.

Bicom bodybalance

Co je BICOM BodyBalance?

BICOM BodyBalance je generátor magnetického pole, který vytváří velmi slabé nízkofrekvenční střídavé magnetické pole. Tato střídavá pole imitují magnetické oscilace v našem prostředí, které jsou narušeny působením BICOM BodyBalance pomáhá kompenzovat deficit přirozené radiace a tím umožňuje tělu znovu nabýt přirozenou rovnováhu.

Železobetonové konstrukce, stále větší podíl zpevněných povrchů ve městech a obcích, rušivé technické frekvence z vysílačů a dalších zdrojů vyzařují nepřirozené radiace a způsobují nerovnováhu magnetického prostředí.

Působení slabých magnetických polí prostřednictvím stabilizace autonomního nervového systému způsobuje mimo jiné zvýšení pozornosti a zlepšení schopnosti relaxace – tím nám Bicom BodyBalance přináší zásadní zlepšení celkové kondice a fyzického zdraví.

 

Cena přístroje je 9 407,00 Kč.

——————————————————————————–

Ortopedická ambulance v Lysé nad Labem ukončila provoz dne 30.8.2017. Po tomto datu je možné se objednat k MUDr. Mitlenerovi do ambulance v Mladé Boleslavi.