ZMĚNY V PROVOZU AMBULANCE

Z důvodů čerpání dovolené bude ambulance od 15.8. do 4.9.2022 mimo provoz.

Stále platí, že mohou být ošetřeni jen předem objednaní pacienti.
Telefon 739 372 886, v úterý a v pátek.

Pacienti, kteří nejsou objednáni, budou ošetřeni až po dohodě s personálem ambulance.
Ošetření mimo provozní dobu ambulance může být zpoplatněno.

Děkujeme za pochopení.

CORONAVIRUS OBECNĚ

Coronavirus je společné označení pro čtyři rody virů. Šíření je zprostředkováno tzv. kapénkovou infekcí, která se šíří vzduchem. Přenáší se z člověka na člověka po úzkém kontaktu. Zasahuje nejčastěji sliznice horních a dolních cest dýchacích.

Z obecného hlediska se jedná o skupinu virů, která čítá několik (již známých) kmenů.

Mezi ně patří:

  • Alphacoronavirus
  • Betacoronavirus
  • Gammacoronavirus
  • Deltacoronavirus

Mezi nejznámější nemoci, které mohou některé z nich vyvolat patří SARS (Syndrom náhlého selhání dýchání) a MERS (mutace SARS). Další existující coronaviry zase stojí za obyčejným nachlazením. Ne každý coronavirus musí být pro člověka smrtící.

Zdroj: BIOMED.CZ

Bicom BodyBalance

>>> Přístroj pro přirozenou rovnováhu u nás v prodeji.

Bicom bodybalance

Co je BICOM BodyBalance?

BICOM BodyBalance je generátor magnetického pole, který vytváří velmi slabé nízkofrekvenční střídavé magnetické pole. Tato střídavá pole imitují magnetické oscilace v našem prostředí, které jsou narušeny působením BICOM BodyBalance pomáhá kompenzovat deficit přirozené radiace a tím umožňuje tělu znovu nabýt přirozenou rovnováhu.

Železobetonové konstrukce, stále větší podíl zpevněných povrchů ve městech a obcích, rušivé technické frekvence z vysílačů a dalších zdrojů vyzařují nepřirozené radiace a způsobují nerovnováhu magnetického prostředí.

Působení slabých magnetických polí prostřednictvím stabilizace autonomního nervového systému způsobuje mimo jiné zvýšení pozornosti a zlepšení schopnosti relaxace – tím nám Bicom BodyBalance přináší zásadní zlepšení celkové kondice a fyzického zdraví.

Cena přístroje je 9 407,00 Kč.

——————————————————————————–

Ortopedická ambulance v Lysé nad Labem ukončila provoz dne 30.8.2017. Po tomto datu je možné se objednat k MUDr. Mitlenerovi do ambulance v Mladé Boleslavi.