Biorezonanční terapie Bicom

Biorezonanční metoda Bicom patří stejně jako např. homeopatie, akupunktura a jiné metody přírodní léčby do oblasti tzv. „komplementární medicíny“. Používá se v humánní i veterinární medicíně již více než 30 let v 90 zemích světa.

 

Terapii BICOM již řadu let používám ve spojení s jinými komplementárními resp. integrativními postupy a konvenční diagnostikou a terapií. Pro mě to není postup „alternativní medicíny“, nýbrž perfektní doplněk, jenž je spolu s konvenční diagnostikou a terapií klasické „školní“ medicíny důležitou součástí celostního přístupu. Do budoucna si přeji úzkou spolupráci mezi metodami komplementární medicíny a konvenčního lékařství pro dobro všech pacientů.“ napsala Dr.med. Sabine Rauch, věnující se dlouhodobě výzkumu a vývoji metod BICOM.

Metoda Bicom je speciální postup určený pro zjišťování a odstranění zátěží na biofyzikální úrovni. Přístroj Bicom neurčí diagnózu, ale systémovou příčinu z pohledu tzv. celostní medicíny.

Díky přístroji Bicom mohou být u mnohých případů zjištěny a eliminovány – často skryté – příčiny potíží, které není vždy možno analyzovat na laboratorní úrovni.

Na dnešního člověka působí mnohá zatížení:

chemické přísady v našich potravinách a pitné vodě, jedy ohrožující životní prostředí, bakterie, viry, plísně, paraziti, radiační zatížení, bezpočet chemických substancí, používání medikamentů v chovu zvířat atd.

Těžké, vícečetné nebo dlouhotrvající zátěže mohou zablokovat přirozené mechanismy potřebné k zotavení těla.

Naším cílem je pomáhat Vám co nejlépe a co nejrychleji.

Objednejte se na biorezonanční terapii Bicom

Tel: +420 603 864 647

nebo

Email:

[contact-form-7 id=“159″ title=“Objednavka mb-ortopedie“]